Su Banyosu (Halkalı Kapaklı)

J11695K - J11330K - J11540K

Laboratuvarlarda temel bir cihaz olarak kullanılan su banyolarının sıcaklık çalışma sınırları ortam sıcaklığı +5/100°C arasında ayarlanabilir olması sayesinde bu sıcaklıklarda örnekler üzerinde farklı amaçlarda testlerin yapılmasını sağlar. Dijital termostat sayesinde sıcaklık değerleri homojen ısıya ulaşır.

Sıvı ve buharla temas eden iç yüzey, delikli tabla, ısıtıcı elemanlar ve dış yüzey paslanmaz çelikten yapılmıştır. Isıtıcı elemanlar korozyona dayanıklı havuzun üç kenarında homojen bir ısıtma sağlar.

Isıya mukavemetli, iç içe geçmiş plastik halkalı kapaklar sayesinde faklı hacimlerdeki kaplarda çalışmayı kolaylaştırır.

Bütün kontrol ve işletim elemanları bir pano üzerindedir. İşletim sistemi Mikro İşlemcili dijital kontrolörlü (PID termostat) ve LED göstergelidir.

Sıcaklık ve zaman ayarı dijital olarak dokunmatik tuşlar vasıtası ile set edilir. Cihaz istenildiğinde zamana bağlı olmaksızın ayarlanan program sıcaklığında çalışabilir.

Kullanılır hacim sıcaklığını gösteren termometre elektronik, rakamsal göstergeli ve 0,1°Chassasiyetle okunur tiptedir.

Cihazda ayarlanan program değerleri cihazın kapalı olması halinde hafızadan silinmez ve programlanan değerler çalışma anında kullanıcı tarafından istenildiğinde izlenebilir.

Cihazlarımız ayarlanabilir dört ayak temaslı ve laboratuvar tezgah üstü kullanımıyla kullanıcıya kolaylık sağlar.

 

Bu ürüne ait dökümanlar

Şartname : İndir
Ürün Kataloğu : İndir
Kullanma Klavuzları : İndir